Tattoocu Body Piercing
Stüdyomuz
1998 yılından itibaren Ankara – Bahçelievler’de hizmet veren TaTTooCU stüdyo, uzman kadrosuyla dövme ve piercing uygulamalarını yerine getirmektedir. stüdyoda dövme ve piercing çalışmalarında sterilizasyon ve hijyen kuralları hassasiyetle uygulanmaktadır. steril paketlerde bulunan tek kullanımlık iğne ve uçlar ile çalışılmaktadır. dövme işlemi bittikten sonra dövme bölgesine antibiyotikli krem sürülür ve daha sonrasında ise opsite (şeffaf yara kapatıcı sprey) ile bölge kaplanır. bu nedenle kişi dövme sonrasında rahatlıkla suyla temas edebilir.
 
dövme yaptıran kişiye güneş ve solaryumdan bir ay boyunca korunması tavsiye edilir. bakım için ise; on veya on beş gün boyunca günde üç, dört kez dövme bakım kremi ya da vazelin sürülmesi gerektiği belirtilir.
 
TaTTooCU stüdyo, dövme müşterilerine yalnızca katalog ile desen seçimi yaptırmaz; müşterisi ile kurduğu diyaloglarla kişinin hayalini kurduğu şekli çizim haline getirir.  kişinin hayalinde canlandırdığı fakat bir türlü şekle dönüştüremediği hayalini TaTTooCU; hayalin hikayesini dinleyerek gerçeğe dönüştürür.
 
dövme, kişinin kendine verebileceği en güzel hediyedir…


 

Psykopath Tattoocu
Ömer Aydın Sarıağaoğlu
Makina İmalatı ( Dövme Makinesi )
Haftanın Her Günü Açığız!
0312 223 32 20
Tattoocu Body Piercing
1.Cadde 57.Sokak (Eski 8.sokak) No:17 Bahçelievler / Çankaya / Ankara / Türkiye